حمل بار به گیلان

اگر بگوییم خدمات حمل بار به گیلان از آن دسته خدمات پر تقاضا است و از اولویت‌های اصلی شرکت‌های باربری به‌خصوص شرکت باربری اعتماد بار محسوب می‌شود اغراق نکرده‌ایم، یعنی با کمی دقت متوجه خواهید شد که در یک طرف این موضوع علاقه‌‌ی ساکنین تهران به خرید ویلا و خانه در شمال و انتقال اثاثیه و لوازم منزل قرار دارد و در طرف دیگر موقعیت جغرافیایی استان گیلان به‌خصوص شهرهای محبوبی مثل رشت یا انزلی مطرح است که می‌تواند نشان دهنده‌ی اهمیت انتقال بارهای تجاری و صنعتی در بندرهای باری باشد. خب تمام این موارد را وقتی کنار هم بگذارید می‌بینید که به خودی خود تقاضا برای حمل بار از تهران به گیلان بالا می‌رود.‌

 اما بحث اصلی ما این است که انتقال بار از پایتخت به این منطقه و جابه‌جایی ایمن و سریع به یک خدمات باربری حرفه‌ای نیاز دارد که بتواند شرایط مناسب را مهیا کند. از این جهت برای آشنایی بیشتر شما در ادامه قصد داریم خدمات باربری از تهران به رشت و گیلان را بررسی کنیم.‌

 خدمات حمل بار از تهران به گیلان را بشناسید

شک نکنید که حوزه‌ی باربری برای استان پرترددی مثل گیلان و به ویژه باربری تهران به انزلی و رشت باید زمینه را برای ارائه‌ی خدمات و حمل انواع بار مهیا کند. این خدمات می‌تواند حمل کالای خرد و اثاث منزل تا بارهای صنعتی و سنگین را پوشش بدهد، اما حرف اصلی برمی‌گردد به اینکه جابه‌جایی هر کدام از کالاها شرایط خاص خود را می‌طلبد تا در نهایت تضمین‌کننده‌ی یک حمل و نقل استاندارد و حرفه‌ای باشد. با این حساب توجه داشته باشید که خدمات حمل بار از تهران به انزلی یا رشت یا سایر شهرهای استان گیلان می‌تواند موارد مهم زیر را در بگیرد:

 • ماشین‌های باری متناسب با حجم و تناژ بار
 • بهره‌گیری از کارگران و رانندگان با تجربه
 • بسته‌بندی حرفه‌ای با مواد و لوازم با کیفیت و مناسب
 • صدور بارنامه
 • کنترل و رصد بار در زمان حمل و تخلیه
 • انتخاب بهترین مسیر برای حمل 
حمل بار به از تهران به شهرستان

دلیل اهمیت حمل بار از تهران به رشت

همان‌طور که اشاره کردیم استان گیلان به دلیل جغرافیای سرسبز و جذابیت گردشگری یک منطقه‌ی دلچسب برای بسیاری از ساکنین تهران است به طوری افراد بسیاری را به سمت شهرهای مختلف گیلان مثل منجیل، رودبار و رودسر تا رشت و انزلی و آستارا می‌کشاند و برای اهداف مختلف از جمله خرید خانه، مهاجرت، خرید و فروش کالا و تجارت ترغیب می‌کند.

یکی از شهرهای مورد استقبال هم شهر رشت است که هم نزدیک به بندر آزاد انزلی‌ست و هم از نظر رفت و آمد و بازار خرید و فروش مورد توجه قرار دارد. با این وصف رشت در کنار انزلی و آستارا از خطوط پر تردد و پر طرفدار برای تقاضای اتوبار و باربری به حساب می‌آید، همین موضوع هم عرصه‌ی رقابت را برای شرکت‌های باربری سنگین می‌کند. در این راستا اعتماد بار هم زمینه را برای ارائه‌ی خدمات باربری تهران رشت را آن هم از صفر تا صد ایجاد کرده است که در ادامه به این خدمات می‌پردازیم.‌

خدمات باربری تهران به گیلان با شرکت اعتماد بار 

از خدمات اصلی شرکت اعتماد بار “باربری تهران به شهرستان” است، اما جالب است بدانید در این زمینه تمرکز اصلی اعتماد بار به  استان گیلان و مازندران برمی‌گردد. این شرکت با سال‌ها تجربه همیشه سعی کرده است خدمات باربری مطمئن و کارآمدی را به مشتریان خود ارائه بدهد؛ بنابراین فرقی ندارد که شما بخواهید اثاثیه‌ یا لوازم منزل و ویلای خود را انتقال بدهید یا بار کوچک یا سنگین تجاری‌تان را از تهران به شهرهای مختلف گیلان بفرستید، در هر صورت از بسته‌بندی گرفته تا حمل و تخلیه‌‌‌‌ی حرفه‌ای می‌توانید روی این شرکت حساب ویژه‌ باز کنید. البته بیایید تا با هم برای درک بهتر به صورت جزئی‌تر این خدمات را مورد بررسی قرار دهیم.

۱‌. حمل انواع بار به گیلان با اعتماد بار

در همین ابتدا باید بگوییم که با اعتماد بار به هیچ عنوان نگران نوع بارتان برای حمل و نقل نباشید؛ چراکه تمام شرایط و زمینه‌‌ها برای انتقال محصولات و کالاهای مختلف مهیا می‌شود؛ پس بدون دردسر می‌توانید برای حمل انواع بار که در زیر اشاره می‌کنیم هماهنگی‌ لازم را انجام بدهید:

 • باربری اثاث و لوازم منزل، جهیزیه عروس و لوازم شرکت‌ها و اداره‌ها به گیلان
 • حمل مواد غذایی و بهداشتی به گیلان
 • حمل کالاهای و بسته‌های تجاری مثل پوشاک، طاقه پارچه، مواد اولیه و …
 • حمل آهن‌آلات مثل تیرآهن و میل‌گرد و …
 • حمل کالاهای صنعتی در ابعاد و تناژ سنگین

۲. ارزان ترین نرخ کرایه حمل بار به گیلان و رشت

یکی از دغدغه‌ها و سوالات اصلی صاحبان بار اطلاع از هزینه‌ها و استفاده از خدمات ارزان اما با کیفیت است. در این راستا مسلماً عوامل از جمله نرخ اعلام شده از طرف اتحادیه، ابعاد و سنگینی بار، مسافت تهران تا مقصد مورد نظر در گیلان و … مطرح می‌شود، اما در کنار این عوامل اعتماد بار با هدف جذب هر چه بیشتر مشتری و ایجاد رضایت مشتری همیشه تلاش کرده است بهترین خدمات را با ارزان ترین نرخ کرایه حمل بار به گیلان را برای مشتریان خود مهیا کند. 

۳. انتخاب ماشین باری مناسب

ابعاد و نوع بار شما همچنین سنگینی و تناژ بار عوامل تعیین کننده در انتخاب ماشین باری هستند. شرکت اعتماد بار از ماشین‌های باری متنوعی بهره می‌برد که با کمک رانندگان حرفه‌ای خیالتان از بابت جابه‌جایی ایمن، سریع و مطمئن بار راحت باشد.

 • حمل بار با وانت و نیسان به رشت و استان گیلان:  مناسب‌ترین گزینهبرای حمل بارهای سبک و در کل خرده‌ بار انتخاب وانت است که با توجه به نوع بار و شرایط آب‌وهوایی به صورت چادردار یا بدون چادر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ همچنین نیسان با چادر و بدون چادر همبرای حمل بار تا حداکثر ۲ تن از مبدا تهران تا گیلان مناسب است و ابعاد طولی ۲.۲ متر و عرض ۱.۶ را پوشش می‌دهد.
 • باربری تهران به گیلان با خاورهای مسقف یا رو باز: این نوع ماشین باری به صورت روباز یا مسقف با توجه به نوع بار و شرایط آب‌ وهوایی انتخاب می‌شوند و مناسب برای بارهایی با حداکثر ۴ تن وزن است.
 • انتقال بار به گیلان با کامیون: یکی از ماشین‌های کاربردی در  حمل بار از تهران به گیلان و رشت کامیون‌های ۶ چرخ و ۱۰ چرخ هستند که گزینه‌ی ایده‌آلی برای حمل بارهای نسبتاً سنگین و همچنین مواد غذایی است که نیازمند شرایط نگهداری در دمای مناسبی هستند. باید بدانید کامیون ۶ چرخ برای حمل بار حداکثر ۱۰ تن و کامیون ۱۰ چرخ برای بار ۱۵ تن مناسب است.
 • حمل بار از تهران به گیلان با تریلی: این نوع ماشین‌های باری از ماشین‌های پرکاربرد در در حمل‌ و نقل بارهای سنگین محسوب می‌شوند و با توجه به نیاز مشتریان به صورت کفی، بغل‌دار و ترانزیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع ماشین‌ها برای بارهای با وزن حداکثر ۲۲ تن مناسب هستند.
ماشین های باربری شرکت اعتمادبار

۴. صدور بیمه‌‌ نامه

یکی از چالش‌های اصلی در جابه‌جایی بار احتمال خسارت و آسیب به کالاها است برای حذف این چالش اعتماد بار در خدمات خود با ارائه بیمه‌نامه و تحت پوشش قرار دادن کالاها اطمینان خاطر لازم را در باربری تهران به گیلان ایجاد می‌کند.

۵. مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته 

شما در هر نقطه از تهران که باشید به‌خصوص در شرق و حکیمیه  می‌‌توانید با باربری اعتماد بار تماس بگیرید و با ارائه‌ی اطلاعاتی که از شما خواسته می‌شود از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان این شرکت برای حمل بار از تهران به گیلان بهره ببرید، یادتان باشد اعتماد بار به‌صورت شبانه‌روزی راهنما و پاسخگوی سوالات شما است.

محاسبه کرایه حمل بار از تهران به گیلان

به هر حال عوامل مختلفی در تعیین کرایه حمل بار موثر هستند از جمله: ابعاد و نوع بار، نوع ماشین باری مورد استفاده، تناژ بار، لوازم مورد استفاده در بسته‌بندی، میزان مسافت از تهران تا شهرهای کوچک و بزرگ گیلان و … که تمام این‌ها در مقدار کرایه تاثیر دارد. اما همان‌طور اشاره کردیم برای شرکت‌های معتبری مثل اعتماد بار رضایت مشتری حرف اول را می‌زند و از این بابت ارزان‌ترین خدمات را برای حمل بار با کیفیت در اولویت قرار دارد. از طرفی اعتماد بار قبل از هر اقدامی تمام هزینه‌ها را به صورت شفاف محاسبه و به شما اطلاع می‌دهد تا تصمیم نهایی خود را با اطلاعات کامل بگیرید. ‌

و در آخر با بررسی جزئیات خدمات باربری تهران به گیلان و اهمیت حمل بار از تهران به رشت و شهرهای شمالی این موضوع روشن می‌شود که چالش اصلی شما برای حمل‌ و نقل ایمن می‌تواند انتخاب یک شرکت باربری معتبر باشد. در مجموع اگر به دنبال شماره تماس باربری تهران گیلان برای دریافت بهترین خدمات از جمله انتخاب ماشین‌های باری مناسب، بیمه‌نامه بار، پشتیبانی و سایر مزایا هستید شرکت‌ باربری اعتماد بار می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد.‌

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *